برای فعال سازی آنتی ویروس ایرانی پازهر میتوانید از دو روش آنلاین و آفلاین استفاده نمایید:  [ مطابق تصاویر زیر – برای دیدن تصاویر  بزرگ تر روی تصویر کلیک نمایید]
فعال سازی آنلاین:

به منظور فعال سازی آنلاین ابتدا روی دکمه “ابزارها” کلیک کرده و سپس  روی دکمه”شماره سریال” کلیک نمایید تا وارد صفحه مدیریت شماره سریال شوید.

(به عنوان میانبر  میتوانید از بین دکمه هایی که بالای صفحه ی اصلی برنامه قرار دارد روی دکمه دایره ای شکل وسط کلیک نمایید)

شماره سریال دریافت شده را در کادری که مشخص شده وارد کنید و روی دکمه “بررسی” کلیک نمایید.

چنانچه به اینترنت دسترسی داشته باشید بعد از چند ثانیه برنامه فعال خواهد شد

فعال سازی آفلاین:

چنانچه به اینترنت دسترسی ندارید میتوانید بعد از دریافت شماره سریال وارد صفحه مدیریت شماره سریال شده و روی دکمه “فعال سازی آفلاین” کلیک نمایید.

در این صفحه در کادر اول شماره سریال را وارد نمایید و کادر دوم و سوم که مربوط به نام و ایمیل میباشد را در صورت تمایل میتوانید خالی بگذارید.

سپس روی دکمه “ذخیره فایل” کلیک نمایید.

در پایین این دکمه،لینک فایل حاوی حاوی شماره سریال نمایش داده خواهد شد که با کلیک روی آن میتوانید وارد پوشه ی حاوی این فایل شده شوید.

شما میتوانید از طریق ایمیل یا تلگرام یا هر روش دیگری این فایل را برایمان ارسال کنید تا ما در اسرع وقت فایل دیگری که حاوی کلید فعال سازی آنتی ویروس ایرانی پازهر میباشد را برایتان بفرستیم.

بعد از دریافت این فایل از سمت ما دوباره وارد صفحه ی فعال سازی آفلاین شوید و در پایین صفحه روی دکمه “انتخاب فایل شماره سریال جهت فعال سازی” کلیک نمایید و از صفحه ی باز شده به آدرسی که فایل ارسال شده از طرف ما را ذخیره کرده اید رفته و آن را انتخاب نمایید.

در آخر روی دکمه تایید کلیک نمایید.آنتی ویروس ایرانی پازهر بعد از چند ثانیه فعال خواهد شد.

فهرست