سوالات متداولی که توسط کاربران پرسیده می شود را میتوانید مشاهده نمائید. مشاهده این پرسش و پاسخ ها موجب پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهد شد. چنانچه سوال دیگری دارید کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما میباشند.

 

به منظور دریافت شماره سریال باید حساب کاربری خودتان را ثبت نمایید.

ثبت حساب کاربری به سادگی و با شماره موبایل امکان پذیر است.کافیست شماره موبایتان را وارد نمایید و کد یکبار مصرفی را که برایتان ارسال میشود در قسمت مشخص شده وارد نمایید تا حساب کاربری ایجاد شود.هر شماره سریالی  که از سایت خریداری مینمایید در حساب کاربری تان ثبت میشود

برای ایجاد حساب کاربری آنتی ویروس ایرانی پازهر اینجا کلیک نمایید

پس از اینکه آنتی ویروس پازهر را دانلود و نصب نمودید،آنتی ویروس را اجرا نمایید.چنانچه قبلا برنامه را اجرا نموده اید از قسمت پایین صفحه روی آیکون آنتی ویروس پازهر کلیک نمایید تا برنامه نمایش داده شود.

در داخل برنامه ،به صفحه ابزارها بروید و روی دکمه شماره سریال کلیک نمایید.

شماره سریال دریافتی را در کادر مربوطه وارد نموده و روی دکمه بررسی کلیک کنید.منتظر بمانید تا اتصال با سرور برقرار شود.در صورت موفق بودن روند فعال سازی صفحه ای همانند تصویر زیر نمایش داده خواهد شد. 

دانلود آنتی ویروس ایرانی پازهر-شماره سریال

آنتی ویروس ایرانی پازهر

همانند مراحلی که برای فعال سازی آنلاین انجام دادید.ابتدا به صفحه ابزارها و سپس صفحه شماره سریال بروید.

در پایین صفحه،روی دکمه فعال سازی آفلاین کلیک نمایید.در صفحه ای که باز میشود اطلاعات درخواستی را وارد نمایید و دکمه “ذخیره فایل” را کلیک کنید.

فایلی با عنوان “Pazahr_Sn” در کامپیوتر شما ایجاد خواهد شد که آن را از هر طریقی میتوانید برای ما بفرستید.(تلگرام،واتساپ،ایمیل)

برای آسان تر شدن دسترسی به فایل ایجاد شده ،روی عنوان متنی که بعد از ذخیره فایل نمایش داده میشود کلیک نمایید تا به پوشه ای که فایل Pazahr_sn در آنجا ذخیره شده است هدایت شوید.

بعد از ارسال فایل برای ما،ما فایل حاوی کلید فعال سازی را برایتان میفرستیم که دوباره به همین صفحه ای که فایل را ذخیره کرده اید برگشته و این دفعه در پایین صفحه روی دکمه “انتخاب فایل شماره سریال جهت فعال سازی” کلیک نمائید و فایلی را که برایتان ارسال کرده ایم انتخاب کنید.

پس از انتخاب فایل، برنامه بعد از چند ثانیه به صورت آفلاین رجیستر خواهد شد