آنتی ویروس پازهر

آشنایی با آنتی ویروس ایرانی پازهر

 چرا “پازهر”؟

معنی پازهر: پا + زهر به معنای ضدزهر یا ضد ویروس یا آنتی ویروس

بین این همه آنتی ویروس رایگان چرا باید آنتی ویروس ایرانی پازهر را انتخاب کنم؟

ضرب المثل معروفی بین ما ایرانی ها وجود داره با این عنوان که ” هیچ چیز ارزانی بدون علت نیست و هیچ چیز گرانی هم بدون حکمت”.

آنتی ویروس ها یا در کل هر نرم افزار رایگانی اگرچه به ظاهر وجهی بابت خدماتی که ارائه میدهد دریافت نمیکند اما با فروش اطلاعاتی که از سیستم شما به دست می آورد کسب درامد میکند.اکثر این نرم افزارها در همان ابتدای نصب این مطلب را به تایید کاربر میرسانند اما شاید 99 درصد مردم بدون خواندن این مطالب و صرفا با زدن دکمه Next  این مطالب را قبول کرده و اجازه دسترسی نرم افزارها به هرگونه مطلبی را میدهند.

آنتی ویروس های کرک شده  بسیاری در سطح اینترنت وجود دارد که به رایگان هم در اختیار قرار میگیرد.چرا نباید از آنتی ویروس های رایگان کرک شده که بعضا به زبان فارسی هم خدمات ارائه میدهند استفاده کنیم؟

درست است که به ظاهر پولی بابت یک نرم افزار مثلا 1000 دلاری پرداخت نمیکنیم و خوشحالیم که انواع آنتی ویروس ها و نرم افزارها را به رایگان روی سیستم مان نصب کرده ایم اما یادمان باشد که نرم افزارهای قفل شکسته یا به اصطلاح کرک شده  به دست افراد متخصص که دانش بالایی هم در زمینه هک و نفوذ دارند انتشار پیدا میکنند. و این یعنی اجازه دادن به هکر برای دسترسی به اطلاعات سیستم در هر زمان که اراده کند.
از طرفی وقتی پولی بابت خرید یک نرم افزار پرداخت میکنید،شرکت طرف قرارداد شما ملزم به جبران خسارت در صورت بروز هرگونه مشکل که ناشی از استفاده از آن نرم افزار خاص باشد میشود.در صورتی که در مورد آنتی ویروس های رایگان و در کل نرم افزارهای رایگان چنین تعهدی وجود ندارد.

چطور میتوانم به آنتی ویروس ایرانی پازهر اعتماد کنم؟

آنتی ویروس ایرانی پازهر دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت،معدن و تجارت میباشد.
نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟
نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است که از طرف مرکزی با نام توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت  است، به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود.

 توسعه دهندگان این آنتی ویروس ایرانی چه کسانی هستند و آیا وابسته به شرکت یا نهاد خاصی میباشید؟

ما یک گروه نرم افزاری هستیم که وابسته به هیچ شرکت یا نهاد خاصی نبوده و به صورت آزاد به طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت ویندوز اشتغال داریم .

ایده آنتی ویروس ایرانی پازهر هم از سال 1390 شکل گرفت و از آن زمان تا کنون آپدیت های مختلفی برای آنتی ویروس کاملا ایرانی و فارسی منتشر  شده است.

 

لطفا چنانچه نظر،پیشنهاد یا انتقادی دارید با ما در میان بگذارید

   0937-873-2225

واتساپ – تلگرام