لوگوی آنتی ویروس ایرانی پازهر

آپدیت آفلاین پایگاه داده آنتی ویروس

آخرین بروزرسانی:          25-2-1403                                       نسخه دیتابیس:           20240514

 آپدیت آفلاین چیست؟

در کامپیوترهایی که به اینترنت متصل هستند، آنتی ویروس به صورت خودکار بروز میشود یا اینکه از داخل نرم افزار خودتان میتوانید با کلیک کردن روی یک دکمه کار آپدیت پایگاه داده و ارتقاء نرم افزار را انجام دهید.
چنانچه کامپیوتری دارید که به اینترنت متصل نیست، برای آپدیت پایگاه داده آن میتوانید از آپدیت آفلاین استفاده کنید تا جدیدترین ویروس ها و بدافزارها به وسیله آنتی ویروس قابل شناسایی باشد.

 

چرا باید آنتی ویروس را آپدیت کنیم؟

آنتی ویروس برای اینکه بتواند جدیدترین ویروس ها را شناسایی کند نیازمند آپدیت و بروزرسانی مستمر می باشد.

جهت بروزرسانی پایگاه داده آنتی ویروس اتصال به اینترنت مورد نیاز است.اما بعضی کامپیوترها به اینترنت دسترسی نداشته و همیشه آفلاین هستند.

برای این دسته از سیستم ها، آپدیت آفلاین پایگاه داده در نظر گرفته شده است که شامل جدیدترین و آخرین جزئیات مربوط به ویروس ها می باشد.

فایل آپدیت آفلاین به صورت هفتگی روی سایت قرار میگیرد.

چنانچه سیستمی که از آن استفاده می کنید به اینترنت متصل نباشد میتوانید فایل آپدیت آفلاین برنامه را از طریق سیستمی دیگر دانلود کرده و در سیستم مورد نظر کپی نمایید.

نحوه ی آپدیت آفلاین آنتی ویروس

فایل آپدیت به صورت زیپ شده(فشرده شده) میباشد.

ابزار باز کردن فایلهای فشرده به صورت پیشفرش در خود ویندوز وجود دارد.

بعد از اینکه فایل آپدیت را از حالت فشرده خارج کردید در نرم افزار آنتی ویروس به بخش ابزارها > بروزرسانی آفلاین بروید و آدرس پوشه ای که فایلهای آپدیت را در آن استخراج کرده اید انتخاب نمایید و روی دکمه بروزرسانی کلیک نمایید.

چنانجه فایل آپدیت آفلاین جدیدتر از داده های ویروس شناختی داخل سیستم باشد، بروزرسانی با موفقیت انجام خواهد شد.