لوگوی آنتی ویروس ایرانی پازهر

معرفی بهترین آنتی ویروس ها برای گوشی های اندرویدی + لینک دانلود

گوشی هایی مانند سامسونگ و شیائومی به صورت پیشفرض یک آنتی ویروس روی خودشان دارند.اما چنانچه به فکر تامین امنیت  بیشتری برای موبایل خود هستید توصیه میکنیم مطلب مربوط به بهترین آنتی ویروس ها برا موبایل را مطالعه بفرمائید.

ادامه

دانلود آنتی ویروس ایرانی پازهر، بهترین آنتی ویروس ایرانی برای کامپیوتر و ویندوز

پازهر یک آنتی ویروس کاملا ایرانی و فارسی است که از سال 1390 تاکنون فعالیت دارد و در این مدت توانسته است در لیست بهترین آنتی ویروس های رایگان برای کامپیوترهای مبتنی بر سیستم عامل ویندوز قرار بگیرد.
این آنتی ویروس بسیار سبک بوده و روی همه نسخه های مختلف ویندوز 32 و 64 بیتی از 7 تا 11 قابل نصب و اجرا است.
ضدویروس پازهر علاوه بر ویروس یابی امکانات فراامنیتی بسیاری در اختیارتان قرار میدهد که شما از نصب بسیاری از نرم افزارهای دیگر بی نیاز میکند.

ادامه + دانلود

معرفی بهترین آنتی ویروس های رایگان برای کامپیوتر

آنتی ویروس های رایگان بسیاری وجود دارند که میتوانید برای تامین امنیت کامپیوتر از آنها استفاده کنید اما در بین بعضی از آنتی ویروس عملکرد بهتری در نسخه رایگان خود دارند.
نسخه تجاری یا غیر رایگان آنتی ویروس های خارجی معمولا قیمت بالایی دارند ضمن اینکه خدمات بسیاری از آنها در ایران محدود است و برای آپدیت با مشکل مواجه میشوند.
آنتی ویروس ها در نسخه ی رایگان خود حفاظتی حداقلی برای کامپیوتر ارائه میکنند اما بهتر از این است که هیچ نرم افزار آنتی ویروسی روی ویندوز شما نصب نباشد.

ادامه

 

مزایا و معایب استفاده از آنتی ویروس های رایگان

آنتی ویروس های رایگان مانند هر ابزار رایگان دیگری دارای خوبی ها و بدی ها است.شاید مهم ترین نکته ای که در استفاده از آنتی ویروس های رایگان وجود دارد این است که بدون پرداخت هیچ هزینه ای امنیت کامپیوترمان تامین میشود اما باید توجه داشت این خدمات آن طور که فکر میکنیم رایگان نیستد.
در واقع نسخه های رایگان نرم افزارهای ضدویروس از راه های دیگری همچون نمایش تبلیغات در سیستم کاربر یا جمع آوری اطلاعات کاربر و فروش آنها به شرکت های دیگر کسب درامد میکنند.

ادامه

 

تعریف باج افزار و تفاوت آن با ویروس

ویروس واژه ای کلی است که معمولا  از سوی کاربران برای هر نوع بدافزاری که کامپیوتر یا موبایل آنها را آلوده کرده باشد به کار میرود.اما باید توجه داشت که بدافزارها انواع گوناگونی دارند و یکی از جدیدترین نوع این نرم افزارهای مخرب، باج افزارها هستند.
تعریف باج افزار به صورت ساده به نرم افزاری گفته میشود که با هدف باج گیری از کاربر فایل های او را قفل کرده و برای بازگرداندن آنها به حالت عادی و باز کردن قفل فایلها درخواست واریز مبلغی به حساب مشخصی را دارد.

ادامه

آیا ویندوز به آنتی ویروس نیاز دارد؟

سیستم عامل ویندوز به دلیل ماهیت و گستردگی استفاده در برابر بیشترین حملات بدافزارها قرار دارد و جالب اینجاست که به وجود این همه تهدید به صورت پیشفرض از یک آنتی ویروس قوی برای جلوگیری و دفع این حملات برخوردار نیست.
ویندوز 7 که به طور کلی فاقد آنتی ویروس است اما ویندوزهای 8.1 ، 10 و 11 با آنتی ویروس رایگان مایکروسافت یعنی ویندوز دفندر ارائه میشوند که البته بازهم عملکرد این آنتی ویروس در ویندوزهای 8.1 و 10 قابل قبول نیست و در ویندوز 11 اندکی پیشرفت داشته است که آن هم تا رسیدن به یک آنتی ویروس قدرتمند و ایده آل فاصله ی زیادی دارد.

ادامه

راهنای استفاده از آنتی ویروس ایرانی پازهر

برای راهنمایی و استفاده از بخش های مختلف آنتی ویروس ایرانی پازهر لطفا به صفحه ی راهنما مراجعه کنید.

ادامه