لوگوی آنتی ویروس ایرانی پازهر

بهترین آنتی ویروس ایرانی برای ویندوز 10

آنتی ویروس ویندوز 10

پس از نصب ویندوز اولین کاری که باید انجام دهیم نصب یک آنتی ویروس است.با نصب آنتی ویروس خیالمان از بابت آلوده شدن کامپیوتر راحت میشود.

ویندوز 10 یکی از موفق ترین تجربه های مایکروسافت به حساب می آید.خصوصا پس از شکست ویندوز 8 و 8.1 که استقبال چندانی از آن نشد.

مایکروسافت ویندوز 10 را با آنتی ویروس پیشفرض خود یعنی Windows Defender ارائه میکند. این آنتی ویروس اگرچه رایگان است اما عملکرد رضایت بخشی ندارد و رابط کاربری آن جذاب نیست.

ما در مقاله ای با عنوان بهترین آنتی ویروس های رایگان برای ویندوز به بررسی و مقایسه بین بهترین آنتی ویروس هایی که میتوانید به رایگان رو ویندوز نصب کنید پرداخته ایم.

با نصب یک آنتی ویروس رایگان علاوه بر اینکه هزینه ای پرداخت نمیکنید امکانات جانبی رایگانی هم دریافت میکنید که البته کیفیت و تعداد این امکانات در نسخه پولی بسیار بیشتر از نسخه ی رایگان آنتی ویروس است.

بهرحال داشتن یک نرم افزار ضدویروس رایگان بهترین از این است که هیچ نوع آنتی ویروس روی کامپیوتر نصب نباشد.

اگرهم به امنیت حداقلی که مایکروسافت در ویندوز 10 برایتان در نظر گرفته است بسنده میکنید نیاز به نصب هیچ آنتی ویروس دیگری ندارید.

محیط آنتی ویروس ویندوز 10 یعنی Windows Defender که در نسخه های جدیدتر با نام Windows Security شناخته میشود.

 

محیط آنتی ویروس ویندوز 10

آیا حتما در کامپیوتر باید از آنتی ویروس استفاده کنیم؟

بدافزارها هم نوعی نرم افزار هستند.با این تفاوت که به جای خدمت به شما در خدمت کسی هستند که آنها را توسعه داده است.

ویروس، کرم، تروجان، باج افزار و … نام چند تا از معروفترین انواع بدافزارها است که هر کدام به طریقی سعی در خرابکاری دارند.

امروزه کلمه ویروس تقریبا به جای همه ی انواع بدافزارها به کار میرود و اصطلاح آنتی ویروس هم به همین دلیل رایج شده است.در صورتی که به نرم افزارهای امنیتی که کار حفاظت از سیستم در برابر بدافزارها را بر عهده دارند میتوانیم ضدبدافزار هم بگوییم.

هر فایلی که ایجاد میشود یک شناسه منحصر به فرد دارد.این مورد در مورد بدافزارها هم وجود دارد.یعنی هر ویروس یا تروجانی از طریق شناسه ی آن قابل شناسایی است.مانند شناسه ملی که برای هر فرد با فرد دیگری متفاوت است.

طبیعتا اگر خواسته باشیم تمام انسان ها را از طریق شناسه ملی آنها شناسایی کنیم از عهده یک انسان خارج است اما برای یک کامپیوتر که به دیتابیس مشخصات همه ی افراد دسترسی دارد شناسایی یک فرد کاری ندارد.

آنتی ویروس هم از همین روش استفاده میکند و با در اختیار داشتن یک پایگاه داده ی بسیار قوی از شناسه ی فایلهای مخرب آنها را شناسایی میکند.

هر چقدر این پایگاه داده قوی تر باشد آنتی ویروس هم عملکرد بهتری خواهد داشت.

البته این روش مرسوم ترین روشی است که یک نرم افزار ضدویروس استفاده میکند و راه های دیگری هم برای شناسایی ویروس ها بدافزارها وجود دارد.

با توضیحاتی که داده شد نتیجه میگیریم چنانچه از یک آنتی ویروس با دیتابیسی قوی استفاده کنیم احتمال ویروسی شدن کامپیوتر یا سیستم به شدت پایین می آید.

آنتی ویروس ایرانی برای ویندوز 10

پازهر، آنتی ویروس کاملا ایرانی و فارسی است که روی ویندوز 10 نیز به راحتی نصب و اجرا میشود.

دیتابیس پازهر در حال حاضر دارای بیش از 4 میلیون و 200 هزار شناسه است که این تعداد با هر بار آپدیت بیشتر میشود.

این آنتی ویروس در هر دو نسخه  32 و 64 بیتی ویندوز 10 قابل استفاده است  و برای اجرای آن نیازی به غیرفعال کردن آنتی ویروس ویندوز 10 نیست.

به جز ویندوز 10، در ویندوزهای 7-8-8.1 و 11 نیز میتوان آنتی ویروس را نصب و استفاده کرد.

محیط پازهر به طور کامل فارسی است و در استفاده از آن مشکلی نخواهید داشت چرا که این نرم افزار به صورت کامل در داخل کشور تولید شده است بنابراین نیازهای کاربران ایرانی به خوبی در نظر گرفته است.

امکانات جانبی پازهر شما را از نصب بسیاری از نرم افزارهای دیگر بی نیاز میکند و قیمت آن هم قابل مقایسه با آنتی ویروس های خارجی نیست.

ما سعی کرده ایم یک آنتی ویروس ارزان با حداقل قیمت را منتشر کنیم تا کاربران ایرانی در استفاده از آنتی ویروس های خارجی که بعضا به کاربران داخل ایران سرویس دهی نمیکنند مشکلی نداشته باشند.

محیط کاربری آنتی ویروس پازهر در ویندوز 10

محیط کاربری آنتی ویروس پازهر در ویندوز 10

دانلود آنتی ویروس ایرانی برای ویندوز 10

ابتدا نرم افزار آنتی ویروس را از طریق صفحه دانلود دریافت و روی کامپیوتر نصب کنید.

دانلود آنتی ویروس رایگان است و تنها پس از اتمام دوره ی رایگان نیاز به استفاده از کد فعال سازی خواهد بود.

دانلود آنتی ویروس

پس از نصب روی کامپیوتر به مدت 20 روز آنتی ویروس به صورت رایگان فعال خواهد بود.

با تمام شدن دوره ی رایگان، میتوانید شماره سریال نرم افزار را برای دوره های 1 ساله، 2 ساله یا 3 ساله با قیمت های بسیار پایین از همین سایت دریافت کنید.

دریافت شماره سریال

چرا پازهر بهترین آنتی ویروس ایرانی برای ویندوز 10 است.

  • پایگاه داده پازهر یکی از بهترین پایگاه های داده در بین آنتی ویروس هاست.
  • تا این لحظه بیش از 4 میلیون و 200 هزار شناسه فایل مخرب در این پایگاه داده موجود است و این تعداد با هر با بروزرسانی بیشتر میشود.
  • محیط کاربری نرم افزار به صورت کامل فارسی است و کاربران ایرانی هیچ مشکلی در استفاده از آنتی ویروس نخواهند داشت.
  • آپدیت پازهر به صورت روزانه و منظم انجام میشود و آنتی ویروس به صورت خودکار این آپدیت ها را دریافت میکند.
  • به دلیل سبک بودن آنتی ویروس، سرعت کامپیوتر هنگام اجرا کم نمیشود.
  • به صورت مداوم و در لحظه، همه ی فایلها اسکن میشوند تا از ورود ویروس به سیستم جلوگیری شود.
  • قابلیت ویژه ای که در این آنتی ویروس ایرانی وجود دارد کنتزل مرورگر است که با استفاده از آن میتوانید از دسترسی به سایت های اینترنتی جلوگیری کنیدو آنها را بلاک کنید.
  • امکانات جانبی که برای نرم افزار در نظر گرفته شده است کاربر را از نصب بسیاری از نرم افزارهای دیگر در ویندوز بی نیاز میکند.
 
امکانات آنتی ویروس پازهر در ویندوز 10