لوگوی آنتی ویروس ایرانی پازهر

دریافت شماره سریال رایگان آنتی ویروس

با مشارکت در طرح توسعه آزمایشگاه آنتی ویروس شماره سریال رایگان دریافت نمائید.

در محیط نرم افزار بخشی با عنوان آزمایشگاه قرار گرفته است که با رفتن به صفحه ابزارها قابل دسترسی است.
پس از اینکه روی دکمه آزمایشگاه کلیک نمائید صفحه زیر باز خواهد شد:

صفحه آزمایشگاه و ارسال فایلهای مشکوک در آنتی ویروس ایرانی پازهر ورژن 26.1.1.1

در این بخش میتوانید فایلهای مشکوکی که به امن بودن آنها اطمینان ندارید را برای ما ارسال نمائید تا مورد بررسی و آنالیز بیشتر قرار بگیرند.

نحوه فعال سازی دوره رایگان

پس از اینکه نرم افزار را دانلود و نصب کردید به صورت خودکار دوره رایگان 20 روزه فعال شده و همه ی امکانات آن در دسترس خواهد بود. با اتمام دوره آزمایشی 20 روزه نیاز است تا شماره سریال را خریداری نموده و در نرم افزار وارد نمائید.

چگونه کد فعال سازی رایگان آنتی ویروس را دریافت کنیم؟

برای دریافت شماره سریال رایگان آنتی ویروس فایلهای مشکوک را از طریق ابزار آزمایشگاه ارسال نمائید. ما فایلهای ارسالی شما را مورد بررسی قرار داده و چنانچه آلوده تشخیص داده شوند به شما اطلاع خواهیم داد. چنانچه فایلهایی که ارسال کرده اید تعداد آنها به عدد 100 برسد و هر 100 عدد بدافزار تشخیص داده شوند، شماره سریال رایگان به شما تعلق خواهد گرفت. هر چقدر تعداد فایلهای آلوده ی ارسالی بیشتر باشد شماره سریال هایی با کاربری بالاتر و مدت زمان بیشتر اهدا خواهد شد. حداقل شماره سریال تخصیص یافته 1 ساله 1 کاربره و حداکثر 3 ساله 3 کاربره خواهد بود.

آیا شماره سریال هایی که رایگان دریافت می شود تفاوتی با شماره سریال هایی دارد که از سایت خریداری می شود؟

خیر، شماره سریال هایی که به صورت رایگان و به پاس قدردانی در طرح توسعه آزمایشگاه اختصاص می یابد هیچ تفاوتی با لایسنس هایی که از سایت خریداری میوند ندارد.

نحوه ی استفاده از کد فعال سازی

پس از اینکه کد فعال سازی آنتی ویروس را دریافت کردید به بخش ابزارها بروید و سپس روی دکمه ی شماره سریال کلیک نمائید. در صفحه ای که باز میشود روی دکمه ی “شماره سریال جدید/تمدید” کلیک کنید. چنانچه از قبل شماره سریال داشته اید و قصد تمدید آن را دارید تیک گزینه ی “شماره سریال جدید” را فعال نمائید. کد 10 رقمی دریافت شده را در کادر مشخص وارد نموده و روی دکمه “بررسی شماره سریال” کلیک کنید. چند ثانیه صبر نمائید تا آنتی ویروس فعال شود.

صفحه مربوط به شماره سریال آنتی ویروس ایرانی پازهر